W jedynym sparingu zaplanowanym podczas obozu w Szwajcarii, niemiecka Borussia Dortmund pokonała szwajcarski FC St. Gallen 2:1 (1:0). W składzie mistrzów Niemiec w pierwszej połowie zagrali: „Kuba”, Piszczek i Lewandowski.

Wszyscy trzej Polacy wystąpili tylko w pierwszej połowie meczu. Robert Lewandowski zdobył nawet bramkę dla BVB, kiedy to w 18. minucie spotkania z 1. metra dobił strzał Ivana Perisicia.

Następny sparing piłkarze Borussii Dortmund rozegrają z warszawską Legią już w najbliższą sobotę.

Borussia Dortmund – St. Gallen 2:1 (1:0)
Lewandowski 18, Großkreutz 82 – Cavusevic 54

BVB: Langerak – Piszczek (46 Kirch), Subotic (46 Santana), Günter, Löwe (61 Schmelzer) – Bender (46 Kehl), Leitner (61 Gündogan) – Blaszczykowski (46 Großkreutz), Bittencourt (46 Amini), Perisic (61 Reus) – Lewandowski (46 Schieber)