fortuna

Lewandowski: Nie przejmuję się spekulacjami

Robert Lewandowski strzelił jedną z bramek dla Borussii Dortmund we wczorajszym meczu z Szachtarem Donieck (2:2). Po spotkaniu najlepszy polski napastnik udzielił wywiadu dla telewizji nSport.

W ostatnim czasie w mediach bardzo dużo mówi się o transferze „Lewego” do Bayernu Monachium, dlatego 24-latek został poproszony o komentarz na ten temat.

– Z tego co wiem, to były jakieś spekulacje, ale tak naprawdę się nimi nie przejmuję i skupiam się teraz na grze, choć będę mieć chwilę przerwy z powodu kartki. Mam nadzieję, że będzie to trochę mniej niż 3 mecze, ale zobaczymy – przyznał snajper BVB.

Po świetnej grze w fazie grupowej, Borussia Dortmund jest zaliczana do grona faworytów do końcowego zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Polski snajper zdaje sobie sprawę, że jego zespół stać na odniesienie sukcesu.

– Nieraz ten kto jest faworytem nie zawsze musi wygrywać. My może niekoniecznie będziemy faworytem, ale stać nas na to, żebyś my daleko zaszli. Tak naprawdę trzeba jeszcze w rewanżu potwierdzić, że to my zasługujemy na ten awans – zakończył Lewandowski.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.