fortuna

Lewandowski krytykowany przez niemieckie media

Po wypowiedzi Roberta Lewandowskiego dla „Bildu”, w której stwierdził, że rozważyłby ofertę z Bayernu Monachium, w niemieckich mediach ponownie rozgorzał temat przenosin reprezentanta Polski do bawarskiego klubu.

Zachowanie polskiego napastnika jednoznacznie potępił felietonista strony DerWesten.de, Dick Graalmann, który uważa, że 24-latek powinien skupić się na grze w Borussii Dortmund, bowiem pracodawcę będzie mógł zmienić dopiero w 2013 roku.

„Trening, gra i strzelanie goli – to powinny być główne zadania napastnika Borussii Dortmund, Roberta Lewandowskiego. Ale ma on tendencje do wprowadzania niepokoju w szeregi mistrzów Niemiec. Łatwo rozpoczyna dyskusję na temat swojej przyszłości” – napisał w swoim artykule Graalmann.

Niemiecki dziennikarz krytykuje Lewandowskiego za to, że mimo obowiązującego jeszcze przez dwa lata kontraktu z BVB, cały czas daje do zrozumienia, że chętnie przeniesie się do nowego zespołu. Graalmann twierdzi, że Polak rozegrał dopiero 69 meczów w Bundeslidze, a zachowuje się, jakby był drugim Gerdem Müllerem.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.