fortuna

Lewandowski jeszcze w styczniu w Chelsea?

Według angielskiego dziennika „The Guardian”, Robert Lewandowski może trafić na Wyspy Brytyjskie już w czasie zimowego okna transferowego. Walkę o napastnika Borussii Dortmund mają stoczyć Manchester United i Chelsea Londyn.

Redaktorzy gazety są pewni, że „The Blues” w styczniu przeznaczą sporą sumę na wzmocnienia. Londyńczycy mają problemy ze zdobywaniem bramek, dlatego priorytetem dla nich będzie pozyskanie nowego napastnika.

Głównym celem transferowym klubu Romana Abramowicza jest Radamel Falcao. Jeżeli jednak działacze Atletico Madryt nie zgodzą się na sprzedaż swojej gwiazdy, Chelsea postara się o pozyskanie kogoś z listy pięciu innych snajperów, na której znajduje się Lewandowski.

Odejście reprezentanta Polski w styczniu z Borussii Dortmund jest bardzo mało prawdopodobne, ponieważ BVB wiosną będzie rywalizować w rozgrywkach Ligi Mistrzów i na pewno władze niemieckiego klubu nie pozwolą na odejście żadnego z kluczowych graczy.

Dyrektor zarządzający klubu z Zagłębia Ruhry, Hans-Joachim Watzke, kategorycznie odrzucił możliwość odejścia „Lewego” w czasie obecnego okna transferowego. – Nie sprzedamy go za żadne pieniądze świata – przyznał na łamach „Kickera”.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.