Legia Warszawa w spotkaniu III rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów pewnie pokonała Celtic F.C. Łukasza Załuski 2:0 (1:0), tym samym przypieczętowując awans do kolejnego etapu.

Już na początku meczu fatalny błąd popełnił Fraser Forster, Anglik wykopał piłkę tuż pod nogi Miroslava Radovica, a Serb bez namysłu uderzył na bramkę. Bramkarz się jednak poprawił popisując się dobrym refleksem przy tej interwencji. Chwilę później po podaniu Dudy uderzał Broź, ale i tym razem górą był angielski bramkarz.

Jeszcze przed przerwą wynik otworzył Michał Żyro, Polak wychodząc na czystą pozycję nie dał żadnych szans Forsterowi. W 60. minucie składną akcję „Legionistów” wykorzystał Kucharczyk, a pięknym podaniem popisał się Michał Żyro. Celtic jeszcze próbował strzelić bramkę kontaktową, lecz strzały McGregora i Forresta nie sprawiły większych problemów Kuciakowi, a Legia zasłużenie wygrała 2:0.

Cały mecz z perspektywy ławki rezerwowych szkockiego klubu obejrzał polski bramkarz, Łukasz Załuska.