W czwartek w drugim spotkaniu fazy grupowej Ligi Europy- Trabzonspor zremisował na własnym stadionie z Lazio Rzym 3:3 (3:1). Bardzo dobre spotkanie rozegrał pomocnik reprezentacji Polski, Adrian Mierzejewski, który zaliczył gola i asystę dla tureckiego klubu.

Spotkanie znakomicie ułożyło się dla gospodarzy. Trabzonspor już po dwudziestu dwóch minutach prowadził z rzymianami 2:0- i był na dobrej drodze do zwycięstwa w całym meczu. Dobrą grę zespołu polskiego pomocnika zatrzymał w 29. minucie Onazi, który zdobył gola kontaktowego dla Lazio.

W 35. minucie Trabzonspor ponownie wysunął się na dwubramkowe prowadzenie. Po asyście Mierzejewskiego do siatki rywala trafił Paulo Henrique.

Po przerwie przez ponad osiemdziesiąt minut utrzymywało się pewne prowadzenie Turków. W przeciągu minuty do niespodziewanego wyrównania doprowadził Floccari, który zapewnił swojej drużynie szczęśliwy jeden punkt.