W rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Europy CSKA Moskwa zremisowała z PAOK-iem Saloniki 1:1. W pierwszym meczu Rosjanie wygrali 1:0, dlatego to oni awansowali do kolejnej fazy. Cały mecz w drużynie gości zagrał Mirosław Sznaucner.

PAOK za wszelką cenę chciał odrobić stratę z pierwszego meczu, kiedy przegrali u siebie 0:1. W 36. minucie bliski zdobycia gola był Zlatan Muslimovic, jednak trafił w słupek. Do końca pierwszej połowy utrzymał się wynik bezbramkowy.

W 59. minucie doszło do nieprzyjemnego incydentu. Dimitrios Salpingidis wślizgiem zaatakował chwytającego piłkę bramkarza CSKA Igora Akinfeeva. Grek został ukarany żółtą kartką, a rosyjski golkiper nie mógł kontynuować gry i został zmieniony przez Sergeya Chepchugova.

Osiem minut później goście zdobyli bramkę w kuriozarlnych okolicznościach. Chepchugov podał piłkę do Vasilia Berezutskiego, a ten zbyt krótko odegrał do bramkarza, który próbował ratować sytuację dalekim wykopem. Nieszczęśliwie trafił jednak w atakującego go Muslimovica, a odbita piłka wtoczyła się do bramki.

W 75. minucie grecki zespół powinien prowadzić już 2:0. Vladimir Ivic idealnie zagrał do Dimitriosa Salpingidisa, jednak ten z sześciu metrów fatalnie spudłował.

Gospodarze wyrównali w 80. minucie. Rozpędzonego Zorana Tosica w polu karnym sfaulował bramkarz PAOK-u Dario Kresic. Sędzia Laurent Duhamel nie miał wątpliwości i podyktował rzut karny dla CSKA. Do futbolówki podszedł Vágner Love, a jego strzał obronił Kresic. Chorwat był jednak bezradny przy dobitce Sergeya Ignashevicha.

PAOK do końca meczu walczył o zwycięstwo, jednak bramki już nie padły i do 1/8 finału Ligi Europy awansowało CSKA. Tam zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku FC Porto – Sevilla.