Dinamo Zagrzeb przegraną zakończyło zmagania w tegorocznej fazie grupowej Ligi Europy. Zespół z Chorwacji przegrał na własnym stadionie z PFC Ludogorets Razgrad 1:2. Trafienie dla pokonanych w pierwszej połowie zdobył Čop.

Swoją szansę pokazania się w rozgrywkach pucharowych w barwach gospodarzy otrzymał polski bramkarz- Grzegorz Sandomierski. Niestety Polak aż dwukrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki. Decydujący gol tego spotkania padł w 72. minucie, kiedy byłego golkipera Jagiellonii Białystok pokonał Roman Bezjak.

W drugim spotkaniu grupy „B”- PSV Eindhoven okazał się słabszy od ekipy z Odessy- ulegający przeciwnikowi 0-1, po trafieniu Francka Dja Djedje z 59. minuty.

Niestety, po raz kolejny w tym sezonie mecz z perspektywy ławki rezerwowych drużyny z Eindhoven oglądał były reprezentant Polski, Przemysław Tytoń.

Zarówno Dinamo, jak i PSV swój udział w tych rozgrywkach zakończyły tylko na fazie grupowej, co może być dużym rozczarowaniem dla kibiców w Holandii.