Remis 1:1 (1:0) nie wystarczył B36 Tórshavn aby przejść do kolejnego etapu rozgrywek i w II rundzie zagra irlandzki Linfield F.C. Łukasz Cieślewicz rozegrał całe spotkanie, natomiast jego brat Adrian wszedł w 56. minucie.

Od samego początku inicjatywę przejęli gospodarze, co zaowocowało bramką już w 17. minucie. Kapitalnie w polu karnym zachował się Carvill wykorzystując dobre podanie Burnsa. W 40. minucie Irlandczycy mogli prowadzić już 2:0, jednak z kilku metrów Waterworth strzelił wprost w bramkarza.

Ten sam zawodnik mógł zrehabilitować się już 5 minut później, jednak tym razem powstrzymała go poprzeczka i wynik do przerwy pozostał bez zmian. Niespełna 3 minuty po wznowieniu gry B36 Tórshavn doprowadził do wyrównania. W polu karnym Lawala faulował bramkarz Linfield, Tuffey. Do piłki podszedł sam poszkodowany i pewnie umieścił piłkę w siatce.

Irlandzcy piłkarze dominowali na murawie wymieniając mnóstwo podań. Farerski klub obudził się dopiero pod koniec spotkania, kiedy to bezskutecznie próbowali doprowadzić do dogrywki.