Krzysztof Łagiewka nie jest już piłkarzem Krylii Sowietow Samara. Polak rozwiązał umowę z rosyjskim zespołem. Piłkarz bardzo szybko może znaleźć nowy klub, bowiem zainteresowana jego zatrudnieniem jest Jagiellonia Białystok.

„W Samarze z obu stron nie było woli do przedłużenia umowy. Być może w Rosji inaczej wszystko by się ułożyło, gdyby nie kontuzja więzadeł krzyżowych. Na szczęście nie ma po niej śladu. Zabieg przeprowadzili lekarze kliniki w Monachium, a po leczeniu grałem jedynie w rezerwach” – powiedział Łągiewka w rozmowie z dziennikarzem „Przeglądu Sportowego”.

Być może jeszcze w tym tygodniu dojdzie do rozmów zawodnika z działaczami Jagiellonii. Trener Michał Probierz uważa, że doświadczony piłkarz wzmocniłby siłę obronną jego drużyny. Były to powrót Łągiewki do białostockiego klubu, bowiem wcześniej grał w nim w latach 2000-02.

Do Jagiellonii może powrócić także Krzysztof Król, który był z niej wypożyczony do Chicago Fire. Wypożyczenie piłkarza dobiegło końca, a Amerykanie nie zdecydowali się na transfer definitywny.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.