W prasie ostatnimi czasy krążą słowa, które miał wypowiedzieć Tomasz Kuszczak. „Jestem więźniem Manchesteru United.”, polski bramkarz twierdzi, że nic podobnego nie mówił!

Golkiper „Czerwonych Diabłów” wielokrotnie powtarzał, że będzie chciał opuścić Old Trafford by przenieść się do innego klubu, w którym będzie dostawał więcej szans na grę. Jednak Ferguson nie chce puścić Polaka.

– „W odpowiedzi na materiały prasowe, jakie w ostatnim czasie ukazały się w angielskich mediach, chciałem całą sprawę wyjaśnić i zaprzeczyć, że użyłem słowa „więzień” w wywiadzie dla polskiej gazety „Super Express”, który dotyczył mojej obecnej sytuacji w Manchesterze. W żadnym punkcie wywiadu nie użyłem stwierdzenia „więzień” ani nawet nie sugerowałem, że tak mogę się czuć. To co powiedziałem zostało błędnie zinterpretowane i mylnie odebrane” – mówi Kuszczak.

„Zależy mi na wyjaśnieniu tej błędnej informacji, ponieważ darzę Manchester ogromnym szacunkiem i nie chciałbym opisywać moich relacji z klubem w ten właśnie sposób.” – pisze polski bramkarz.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.