fortuna

Kucharski: Transfer Lewandowskiego jest możliwy

Odejście Roberta Lewandowskiego latem z Borussii Dortmund jest coraz bardziej prawdopodobne. Jak przyznaje agent piłkarza, Cezary Kucharski, rozmawiał w tej sprawie z działaczami BVB i istnieje możliwość transferu jego klienta.

– Tak, odbyliśmy w czwartek bardzo udane rozmowy z władzami Borussii. Wszystko jest możliwe
– powiedział Kucharski w wywiadzie dla „Expressu”. – Jest wiele klubów w Anglii, które chcą zawrzeć ze mną umowę – dodał.

Były reprezentant Polski potwierdził wcześniej, że do siedziby niemieckiego klubu, wpłynęła oferta z Chelsea Londyn. Zwycięzcy Ligi Mistrzów zaoferowali za Polaka 17 mln funtów, ale ich propozycja została odrzucona przez działaczy klubu z Dortmundu.

– To sprawia, że czujemy się dumni. Borussia robi wszystko, aby go zatrzymać. Ludzie tam robią bardzo dobrą pracę, walczą o Roberta. Obiecuję: Ten chłopak będzie jeszcze lepszy – zakończył menadżer Lewandowskiego.

Jak przyznaje „Express”, transfer polskiego napastnika jest bardziej prawdopodobny, niż kiedykolwiek. Do walki o pozyskanie 23-latka, mogą włączyć się jeszcze Manchester United, Manchester City, Arsenal Londyn oraz Tottenham Hotspur.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.