fortuna

Kucharski: Nie ma żadnej oferty z Chelsea

 

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Chelsea Londyn zaoferowała 17 milionów funtów Borussii Dortmund za Roberta Lewandowskiego. Jednak Cezary Kucharski, menadżer Polaka, dementuje te informacje.

– Nieprawdą jest, że Chelsea zabiega o Roberta. Nie mamy z Chelsea żadnej propozycji. Domyślam się, komu zależało na rozpowszechnieniu informacji, że Chelsea interesuje się Robertem i wypuszczeniu jej w mediach – mówi Kucharski dla portalu Futbolnews.pl

– Niedawno zgłosił się do nas przedstawiciel Phiniego Zahaviego i zaproponował, że pomoże umieścić Roberta w Chelsea, gdyż Zahavi cieszy się w tym klubie świetnymi koneksjami. Nie byliśmy zainteresowani propozycją, bowiem Robert nie jest w Chelsea tego lata priorytetem transferowym, a rozmawiamy tylko z klubami, w których „Lewy” otwiera listę wzmocnień – dodaje menedżer Lewandowskiego.

Kucharski powiedział także czemu reprezentant Polski nie przedłużył jeszcze swojego kontraktu z mistrzem Niemiec.

– Ostatni sezon Borussia, dzięki Polakom, a zwłaszcza Robertowi, miała najlepszy w historii pod względem finansów. Niech więc to klub teraz doceni, zapewniając Robertowi satysfakcjonujący i godny jego klasy kontrakt. Borussia proponuje mu dwa razy wyższe zarobki, ale sumę odstępnego w kontrakcie chce podwyższyć siedmiokrotnie. To są zbyt znaczące rozbieżności – dodaje menadżer Lewandowskiego.

 

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.