17.05.2022, g. 18:30
Ligue 1 (Liga Francuska)
Paris FC vs Sochaux
Do meczu pozostało:
0dn.17godz.56min.
12.50 X3.20 22.76 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kontuzje Tytonia i Fabiańskiego (Aktualizacja)

Łukasz Fabiański i Przemysław Tytoń nie wzięli udziału w porannym treningu reprezentacji Polski. Obaj bramkarze udali się do szpitala w Innsbrucku, aby przejść szczegółowe badania medyczne.

Zawodnik Arsenalu Londyn narzeka na uraz barku, który w przeszłości był operowany. Z kolei golkiper PSV Eindhoven ma kłopoty z przywodzicielem. Na razie nie wiadomo jak poważne są to kontuzje, a PZPN przekaże informacje o stanie zdrowia piłkarzy po otrzymaniu wyników badań.

Centrum prasowe piłkarskiej centrali w Polsce poinformowało również, że dzisiaj wieczorem zostanie podjęta decyzja co do występu Jakuba Wawrzyniaka w jutrzejszym meczu z Słowacją.


Specjaliści uspokajają. Przerwa w treningu obu bramkarzy potrwa kilkanaście dni. Tak, więc występ piłkarzy na Euro 2012 wydaje się niezagrożony.

Średnio, to czas powrotu do gry wynosi właśnie około 12 dni, więc prawdopodobnie ich urazy nie powinny być większym problemem – przyznał ortopeda na antenie TVN24.

Tymczasowo do sztabu szkoleniowego reprezentacji dołączył Jerzy Dudek, który gościnnie zastąpił na treningu kontuzjowanych bramkarzy.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.