Grający w greckim Levadiakosie Sebastian Przyrowski doznał kontuzji w dzisiejszym starciu 14. kolejki Superleague. Jego zespół pokonał 2:0 (1:0) Platanias, a Polak w 73. minucie musiał opuścić boisko, gdyż nie był w stanie kontynuować gry.

Były golkiper Polonii Warszawa pierwszą ważną interwencją popisał się w 8. minucie, kiedy to obronił uderzenie Nikoli Beljicia. Cztery minuty później jego klub był już na prowadzeniu dzięki bramce Rogério. Przed przerwą Przyrowski ponownie powstrzymał serbskiego pomocnika przyjezdnych.

W 70. minucie były reprezentant Polski doznał urazu i po chwili musiał zmienić go Kyriakos Stratilatis. W 77. minucie komplet punktów zagwarantował gospodarzom Hiszpan Armiche.