fortuna

Kontuzja Rybusa; cały mecz Gola w Rosji

Zespoły występujące w rosyjskiej ekstraklasie zakończyły zmagania w czwartej ligowej kolejce. Jak co kolejkę nie zabrakło polskich piłkarzy występujących w poszczególnych drużynach. 

Swoje drugie spotkanie w barwach Amkara Perm rozegrał Janusz Gol. Były pomocnik warszawskiej Legii, po raz drugi rozegrał w barwach nowego klubu dziewięćdziesiąt minut. Amkar na własnym stadionie zremisował 0:0 z Krylyą Sowietow Samara.

Mniej szczęścia miał Terek Grozny, który w sobotę przegrał w Moskwie z miejscowym Dinamem 1:0. W tym spotkaniu oglądaliśmy trójkę Polaków: Marcina Komorowskiego, Macieja Rybusa, który już po dwudziestu pięciu minutach spotkaniach był zmuszony opuścić boisko. Pomocnika zmienił Maciej Makuszewski.

Kontuzja okazała się powodem zejścia z boiska przez Macieja Rybusa. Nie wiadomo, czy Polak będzie zdolny do gry od następnej kolejki ligowej.

Cały mecz zaliczył także Piotr Polczak, a jego Wołga Niżny Nowogród uległa Zenitowi Sankt Petersburg 1:3. Marcin Kowalczyk jest już oficjalnie graczem Wołgi i już w przyszłej kolejce będzie mógł zadebiutować w barwach tego klubu.

 

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.