W towarzyskim spotkaniu Notts County pokonało AEK Ateny 1:0. W drużynie gospodarzy grał Bartosz Białkowski, a w barwach gości wystąpił Roger Guerreiro. Ten drugi w 38. minucie musiał opuścić boisko z powodu kontuzji.

W 18. minucie polski bramkarz popisał się mocnym wykopem piłki. Futolówka doleciała aż do bramki Greków i błąd popełnił golkiper gości – Giannis Arabatzis. Piłka znalazła się pod nogami Alana Judge’a, który strzelił na 1:0.

Po trzydziestu minutach gry dwójkową akcję przeprowadzili Guerreiro i Andreas Stamatis. Polak nie zdołał jednak pokonać Białkowskiego. Osiem minut później kontuzji nabawił się Roger i jego miejsce zajął Kostas Kotsaridis. 30-latek doznał najprawdopodobniej urazu łąkotki i jeśli ta informacja zostanie potwierdzona pomocnika czeka dłuższa przerwa w grze.

Dzisiejsze spotkanie trwało tylko 45 minut. Z powodu ulewnych opadów piłkarze nie wyszli na drugą połowę.

Notts County FC – AEK Ateny 1:0