fortuna

Konkurs: Poleć ePilka.pl i wygraj piłkę Nike!

W związku z trzecimi urodzinami ePilka.pl, które miały miejsce 1 września, zapraszamy wszystkich czytelników do udziału w naszym konkursie. Na jego zwycięzcę czeka piłka Nike Total T90 Swift, ufundowana przez Neosport.pl.

Zabawa będzie polegała na pozyskaniu dla naszego serwisu nowych użytkowników. Aby zostać zakwalifikowanym do udziału w losowaniu nagrody, należy zachęcić pięciu swoich znajomych do założenia konta na ePilka.pl, a także wpisania pod tym newsem komentarza z loginem osoby, która poleciła im nasz serwis.

Aby zwiększyć swoją szansę w wygraniu konkursu, należy także pozyskać nowych fanów dla naszego profilu na Facebooku. Jeżeli pięć osób kliknie na naszym Fanpage’u przycisk „Lubię to”, a następnie napisze pod postem o konkursie komentarz z imieniem i nazwiskiem polecającego, szansa na wylosowanie piłki wzrośnie dwukrotnie.

Konkurs potrwa od dzisiaj, tj. 8 września do 22 września 2013 roku. Dzień później, czyli 23 września, odbędzie się losowanie osoby, do której trafi główna nagroda, po którym na naszej stronie pojawi się komunikat podsumowujący. Zapraszamy do udziału w zabawie i zapraszania swoich znajomych!

Sponsor nagrody:
Neosport.pl
Główna nagroda:

Nike-Total-T90-Swift
Piłka Nike Total T90 Swift SC1136.120

Regulamin konkursu:

1. Sponsorem nagrody jest sklep internetowy Neosport.pl.
2. Aby móc wziąć udział w konkursie należy posiadać konto w naszym serwisie.
3. W konkursie nie może brać udziału redakcja serwisu.
4. Nie można posiadać więcej niż jednego konta na stronie.
5. Główna nagroda zostanie rozlosowano spośród wszystkich osób, które zachęcą do zarejestrowania się na stronie pięciu znajomych.
6. Użytkownicy mogą swoją szansę na zwycięstwo zwiększyć, jeżeli zachęcą pięć osób do polubienia naszego fanpage’a.
7. Zwycięzca zostanie powiadomiony mailem i ma obowiązek przesłać nam swój adres w ciągu tygodnia od dnia otrzymania wiadomości. Jeżeli tego nie uczyni nagroda zostanie rozlosowana ponownie.
8. Zwycięzca nie ponosi żadnych kosztów za przesyłkę nagrody.
9. W przypadku złamania jednego z punktów regulaminu użytkownik może zostać wykluczony z konkursu.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.