Drużyna Hannoveru 96 przegrywając dziś wieczorem z Atletico Madryt pożegnała się z Ligą Europy. Niemcy nie odrobili strat z pierwszego spotkania przegrywając na AWD – Arena 1:2. W końcówce spotkania na boisku pojawił się Artur Sobiech.

Po pierwszej, nudnej połowie, kibice oczekiwali bramek w następnych 45 minutach. Zobaczyli je, jednak przysporzyły im one najpierw sporo zawodu. W 63. minucie gości na prowadzenie wyprowadził Adrian Lopez mijając obrońców i bramkarza po znakomitym, prostopadłym podaniu Falcao. Remis dał gospodarzom Diouf – pokonując Courtoisa strzałem w krótki róg po asyście Ya Konana.

Były gracz Ruchu Chorzów i Polonii Warszawa na murawę wbiegł dopiero w 86. minucie zmieniając obrońcę – Christiana Pandera. Sobiech wszedł na boisko przy stanie 1:1, gdyż trener Mirko Slomka uznał zapewne, że Polak może pomóc drużynie zdobyć upragnioną bramkę dającą dogrywkę.

Nic bardziej mylnego, już minutę po wejściu polskiego napastnika padł gol dla gości. „Los Rojiblancos” wyszli na prowadzenie za sprawą pięknego gola Radamela Falcao i tym trafieniem postawili kropkę nad i, pieczętując swój awans do półfinału.