W grupie C, Atletico Madryt podejmowało na własnym stadionie mistrza Azerbejdżanu – Qarabag, w ramach 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Mecz zakończył się niespodziewanym remisem 1:1. Pełne 90. minut rozegrał polski obrońca Jakub Rzeźniczak (Qarabag).

Chodź żadna z drużyn jeszcze nie wygrała spotkania w fazie grupowej, zdecydowanym faworytem byli podopieczni Diego Simeone. Poprzedni mecz pomiędzy nimi zakończył się bezbramkowym remisem, jednak teraz miało być inaczej….miało, ale tak się nie stało.

To mistrzowie Azerbejdżanu po pierwszej połowie cieszyli się prowadzeniem. W 40. minucie z prawego narożnika boiska zagrywał Wilde-Donald Guerrier, a do dośrodkowania doszedł Michel, który głową pokonał Jana Oblaka.

Dziesięć minut po wznowieniu gry, Atletico doprowadziło do remisu. Piekielny strzał z dystansu oddał Thomas Partey i chodź bramkarz próbował wybronić uderzenie, to jednak piłka po jego rękach wpadła do siatki. Mecz zakończył się podziałem punktów. Warto zanotować, że obie drużyny kończyły mecz w „dziesiątkę”.

Cały mecz w brawach Qarabag rozegrał były zawodnik Legii Warszawa – Jakub Rzeźniczak i trzeba przyznać, że spisał się na medal. Miał dużo skutecznych interwencji, dzięki czemu uratował swoją drużynę przed porażką, a rywalom pokrzyżował plany. Athletico, aby liczyć się o awans do fazy pucharowej musi zwyciężyć najbliższy mecz z AS Roma, a to nie będzie łatwe zadanie. Drużyna Polaka, kolejny mecz rozegra przeciwko Chelsea i chodź mają szansę na wyjście z grupy to tylko matematyczne. Dla nich sukcesem było zakwalifikowanie się do fazy grupowej Ligi Mistrzów.