W meczu 22. kolejki rosyjskiej Premier Lig Terek Grozny pokonał 2:1 Kubań Krasnodar, a drugą bramkę dla gospodarzy zdobył  Marcin Komorowski, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Macieja Rybusa.

Od początku spotkania to gospodarze narzucili swój styl gry i przejęli inicjatywę czego efektem w 32 minucie było wywalczenie rzutu karnego. Jedenastkę na bramkę zamienił Ailton Almeida. W drugiej połowie na 2:0 dla gospodarzy podwyższył Marcin Komorowski, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Macieja Rybusa. Radość przedostatniego w tabeli przed tym spotkaniem Tereka ze zdobycia bramki nie trwała długo, bo osiem minut później bramkę kontaktową, a jak się później okazało honorową zdobył Megarjo. Dziesięć minut przed zakończeniem spotkania plac gry opuścił rozgrywający bardzo dobre zawody Rybus.

Zobacz bramkę Komorowskiego (1:40)