fortuna

Kołodziejczak nie dla Polski

Niedawno w polskiej prasie pojawiły się informacje, jakoby Timothee Kołodziejczak wyraził chęć gry w reprezentacji Polski. Postanowiliśmy sprawdzić, czy tak jest na prawdę i niestety okazało się, że jest to kłamstwo.

Kołodziejczak to 21-letni obrońca francuskiego pierwszoligowca Nice. Od początku sezonu ma pewne miejsce w składzie swojej drużyny i zbiera dobre oceny za swoje występy. Wobec wielu problemów Polski z lewymi obrońcami pojawił się pomysł by powołać Kołodziejczaka.

Od wielu lat uchodzi on za wielki talent i wiadomo, że ma polskie korzenie, jednak nigdy nie określił się w jakich barwach zamierza kontynuować karierę reprezentacyjną. Postanowiliśmy sami zapytać zainteresowanego na temat jego gry dla Polski.

Niestety nie udało nam się porozmawiać z piłkarzem Nicei, ale informacji udzielił nam jego brat, który na razie rozwiewa wątpliwości na temat gry piłkarza dla Polski

-Timothee na razie chciałby grać dla Francji, ponieważ urodził się tutaj i cała jego rodzina jest tu. Jeśli któregoś dnia wszystko się zmieni może on zagra dla Polski, ale nic nie jest pewne
– powiedział brat piłkarza.

Te słowa już raczej ucinają wszelkie spekulacje i przynajmniej na razie Kołodziejczak nie zagra dla nas. Pozostaje nam życzyć mu powodzenia i wielu występów dla „Trójkolorowych”.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.