Sławomir Peszko wraz z kolegami z drużyny wczorajszego dnia sprawili nie lada niespodziankę pokonując na Bay Arena, Bayer Leverkusen 1-4. Polak zagrał 77 minut w tym spotkaniu.

Przed tym spotkaniem zdecydowanym faworytem była drużyna gospodarzy jednakże boiskowa rzeczywistość inaczej napisała wynik tego meczu. Leverkusen było zaledwie w cieniu dobrze grającego Koln.

Sławek w 77 minucie meczu musiał opuścić boisko z powodu drobnego urazu, jego miejsce na boisku zastąpił Clemens. Całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Matuszczyk.

LeverkusenBayer Leverkusen 1-4(0-1) FC KolnKöln

44′ Novakovic, 47′ 54′ Podolski, 70′ Rolfes, 90′ Jajalo

Bayer: Leno – Balitsch, Reinartz, Toprak, Schwaab (80. K. Bellarabi) – L. Bender, Rolfes – Renato Augusto, Ballack (53. S. Kießling), Schürrle – Derdiyok (53. S. Sam)

Koln: Rensing – Sereno, Geromel, McKenna, Jemal (69. C. Eichner) – Riether, Jajalo – Chihi (64. M. Lanig), Podolski, Peszko (77. C. Clemens) – Novakovic