Przed reprezentacją Franciszka Smudy kolejny, sparing tym razem z niżej notowaną Gruzją! Polacy osłabieni brakiem Łukasza Piszczka będą musieli ratować się Eugenem Polanskim, który niedawno dołączył do reprezentacji.

Jest to kolejny sparing, który ma przygotować polskich piłkarzy do Euro 2012. Gruzja to mało wymagający rywal, jednakże i nasza kadra nie obfituje w piłkarzy typu Messi czy Ronaldo. Tak więc może być ciekawie.

Ku zaskoczeniu wielu z Was, reprezentacja Gruzji znajduje się dużo wyżej w rankingu FIFA niż kadra Smudy. Jednakże grają piłkarze, a ranking to tylko zestawienie mające mało wspólnego z wydarzeniami na boisku.

Z powodu zawieszenia Łukasz Piszczek nie zagra w tym spotkaniu. Media sugerują, że Smuda oraz Lato próbują namówić Łukasza by ten odwołał się od postawionej przed nim decyzji o zawieszeniu.

Wybrał grę dla Polski! Euglen Polanski, zdecydował się reprezentować polskie barwy odrzucając ofertę gry dla reprezentacji Niemiec. Zobaczymy co pokaże w swoim pierwszy oficjalnym meczu.

Polska vs. Gruzja
10 sierpnia, godzina 20:30

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.