Žalgiris Wilno wygrał na wyjeździe z FK Šiauliai 4:2. Był to mecz 25. kolejki litewskiej General Financing A Lygi. W ekipie gości całe spotkanie roregrał Kamil Biliński. Polak strzelił bramkę w doliczonym czasie gry.

Pierwszy gol padł po kwadransie gry. Golkipera gospodarzy pokonał były zawodnik GKS Bełchatów, Pavel Komolov. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Sześć minut po zmianie stron wicelider litewskiej ekstraklasy wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Po solowym rajdzie prawą stroną boiska gola strzelił Andrey Nagumanov. Dwie minuty później gospodarze zdobyli kontaktową bramkę. Na listę strzelców wpisał się Andrius Bartkus.

W 64. minucie ponownie na dwubramkowe prowadzenie wyszli piłkarze Žalgirisu. Swojego drugiego gola w tym spotkaniu strzelił Komolov. Osiem minut po tym trafieniu bramkę na 2:3 zdobył Tomas Birškys.

W piątej minucie doliczonego czasu gry wynik spotkania ustalił polski napastnik. Jest to czwarty gol Bilińskiego w tym sezonie.

Žalgiris Wilno jest drugi w tabeli General Financing A Lygi (54 punkty). FK Šiauliai jest piąte z 39 „oczkami” na koncie.