Hubert Adamczyk świetnie spisuje się w młodzieżowym zespole Chelsea Londyn. Polak strzelił dziś kolejną bramkę dla drużyny U-18, która pokonała 2:1 (2:0) Brighton & Hove Albion.

Utalentowany Polak, który niedawno trenował z pierwszym zespołem lidera Premier League otworzył wynik dzisiejszej potyczki, wpisując się na listę strzelców w 22. minucie. Prowadzenie „The Blues” podwyższył w 34. minucie Isaac Christie-Davies. Przyjezdni w drugiej połowie zdołali strzelić kontaktową bramkę, lecz jedynie na tyle było ich stać dzisiejszego popołudnia. Adamczyk opuścił plac gry w 77. minucie zmieniony przez Jacoba Maddoxa. Dzięki tej wygranej młodzieżowa ekipa Chelsea zapewniła sobie awans do mistrzowskiej rundy rozgrywek młodzieżowych.