Drużyna PSV Eindhoven w której broni Przemysław Tytoń w ostatniej kolejce grała z Excelsiorem Rotterdam. Bezproblemowo piłkarze z Eindhoven ograli ekipę gospodarzy.

Polski bramkarz nie musiał się mocno napracować w tym meczu. Jego zespół wygrał 1:3.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla PSV. Prowadzenie objęli już w 9 minucie spotkania. Do przerwy zdołali jeszcze podwyższyć wynik meczu na 0:2.

Po zmianie stron piłkarze z Rotterdamu zdobyli kontaktowego gola. Strzelcem gola z karnego został Luigi Bruins, Tytoń nie dał rady obronić jedenastki.

W 66 minucie wynik spotkania ustalił piłkarz PSV i goście zwyciężyli w ostatniej kolejce 1:3 z ostatnim zespołem ligi.

PSV zakończyło sezon na 3 miejscu w lidze i w przyszłym sezonie zagra w Lidze Europejskiej.