W trwającym sezonie ligowym Artur Sobiech liczy, że dostanie więcej szans do gry w podstawowym składzie Hannoveru 96. Niestety na razie Polak musi zadowolić się rolą zmiennika.

Polski napastnik pojawił się na placu gry w spotkaniu jedenastej kolejki pierwszej Bundesligi, w której to Hannover 96 podejmował w Berlinie miejscową Herthę BSC. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem  gości (0:2). Gole dla zespołu z Hannoveru zdobyli- Jimmy Briand i Hiroshi Kiyotake.

Sobiech nie miał dużo szans na pokazanie się – pojawił się na placu gry dopiero w osiemdziesiątej siódmej minucie, zmieniając na ostatnie trzy minuty spotkania strzelca drugiej bramki dla zespołu gości.

Był to trzeci z rzędu mecz Artura Sobiecha w tym sezonie Bundesligi w barwach Hannoveru 96. Za każdym razem były zawodnik Polonii otrzymywał możliwość gry w drugich trzech kwadransach.