Drugą porażkę z rzędu zanotowali piłkarze Tereka Grozny. Zespół, w którym gra trzech Polaków przegrał u siebie w 39. kolejce rosyjskiej Piremjer Ligi z FK Krasnodar 0:1 (0:1). 90 minut rozegrali Maciej Rybus i Piotr Polczak.

Odkąd w składzie drużyny ze stolicy Czeczenii nie ma kontuzjowanego Marcina Komorowskiego, klub odnotowuje same porażki i nie strzelił choćby gola.

Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Nikolay Markov. Gol padł w 28. minucie. W przerwie trener Stanisław Czerczesow zmienił aż dwóch zawodników – za Mauricio wszedł Adilson oraz za Alexandra Pavlenkę pojawił się Oleg Ivanov. Wynik niestety nie uległ zmianie.

W 75. minucie Piotr Polczak został ukarany żółtą kartką.

Klub z Krasnodaru jest obecnie liderem grupy spadkowej (53 punkty). Terek zajmuje trzecie miejsce i ma 12 „oczek” mniej.