fortuna

Kolejna czerwona kartka Sznaucnera

PAE Veria przegrała z Arisem Saloniki 1:2 (1:0) w meczu 9. kolejki greckiej Superleague. W podstawowym składzie pokonanych wybiegł Mirosław Sznaucner. Obrońca otrzymał dwie żółte kartki i musiał przedwcześnie opuścić murawę.

Początek pojedynku ułożył się po myśli gości i już po 120 sekundach cieszyli się oni ze zdobytej bramki. Do siatki trafił Nikos Kaltzas. Pod koniec pierwszej części drugą żółtą kartkę otrzymał napastnik „Królowej Północy” Kenan Bargan. W doliczonym czasie pierwszej połowy żółty kartonik ujrzał Sznaucner.

W 56. minucie dośrodkowanie Manolisa Papasterianosa wykorzystał David Aganzo, doprowadzając do remisu. Pięć minut później drugi raz nieprzepisowo zagrał 33-letni defensor i po raz drugi w tym sezonie otrzymał czerwoną kartkę. Veria musiała więc kończyć zawody w dziewięciu.

Trzy punkty ekipie gospodarzy zapewnił w 70. minucie ładnym strzałem z linii pola karnego Giannis Gesios. W 83. minucie arbiter wyrzucił kolejnego zawodnika z boiska. Tym razem był to pomocnik Arisu, Kostas Kaznaferis

Superleague – 9. kolejka
Aris Saloniki – PAE Veria 2:1 (0:1)
Aganzo 56, Gesios 70 – Kaltsas 2

Żółte kartki: Pulido, Coelho, Margaritis, Kaznaferis, Gianniotas – Bargan, Kali, Jonathan, Sznaucner, Kallogeris
Czerwone kartki:
Kaznaferis 83 – Bargan 44, Sznaucner 61

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.