Kacper Przybyłko strzela ostatnio gole jak na zawołanie. Ma on jednach pecha, bo taka forma występuje u niego tylko w meczach rezerw 1. FC Köln. Dzisiaj pokonał on bramkarza SV Bergisch Gladbach 09, a jego drużyna wygrała 3:1 (0:1).

Młody snajper wybiegł po raz kolejny w podstawowym składzie drugiej drużyny „Kozłów”. Spotkanie nie układało się od początku dla niego najlepiej, gdyż w 8. minucie zawodnicy z Bergisch Gladbach objęli prowadzenie po bramce Normana Wermesa.

W drugiej połowie gospodarze uwierzyli we własne siły i udało im się strzelić trzy gole. Do wyrównania doprowadził w 73. minucie Lucas Musculus. Pięć minut później swoją czwartą bramkę w obecnym sezonie Regionalligi West strzelił Przybyłko. Wynik w ostatnich sekundach spotkania ustalił Musculus.

1. FC Köln II pnie się w ostatnich tygodniach w tabeli. Na chwilę obecną mają 11 punktów i zajmują 12. pozycję. SV Bergisch Gladbach 09 jest o dwie pozycje niżej.