Patryk Małecki jest ostatnio w naprawdę dobrej dyspozycji. W meczu z Trabzonsporem zaliczył asystę, a wczoraj dołożył kolejną. Tym razem w wygranym 4:0 (1:0) pojedynku IV rundy Pucharu Turcji przeciwko Polatlı Bugsaşspor.

Polak zdołał wywalczyć sobie miejsce w podstawowej jedenastce Eskişehirsporu Kulübü. Wczorajszą potyczkę również rozpoczął od pierwszych minut. Już w 8. minucie błąd defensora trzecioligowca wykorzystał Burhan Eser i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

Na kolejne trafienie kibice musieli czekać do 79. minuty. „Mały” otrzymał podanie i natychmiast zbiegł na lewe strzydło. Popisał się doskonałym podaniem do niepilnowanego kolegi, jednak ten uderzył bardzo słabo w środek bramki. Mimo wszystko, z tym uderzeniem nie poradził sobie golkiper Polatlı i było już 0:2.

Chwilę później wypożyczony z Wisły Kraków skrzydłowy opuścił murawę. Jego miejsce zajął Serdar Dursun. W 87. minucie do siatki z ostrego kąta trafił Hürriyet Gucer, wynik na 0:4 ustalił w doliczonym czasie ładnym lobem Zengin.