Adam Kokoszka zadebiutował w barwach Torpedo Moskwa wchodząc na boisko po przerwie, a jego drużyna przegrała 1:4 (1:2) z CSKA Moskwa w meczu 1 kolejki rosyjskiej Premier League.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczął zespół Polaka już w 5. minucie obejmując prowadzenie po strzale Semena Fomina. Chwilę później doszło do niecodziennej sytuacji, kontuzji doznał główny arbiter spotkania, Igor Fedotov i zmienił go Aleksey Matyunin.

W 33. minucie w polu karnym faulował Vladimir Rykov, który został ukarany czerwoną kartką. Jednastkę pewnie wykorzystał Seydou Doumbia podcinając piłkę nad interweniującym Zhevnovem. CSKA tuż przed końcem pierwszej połowy zdobyła drugą bramkę, piłkę dośrodkowywał Georgi Milanov, a do siatki wepchnął ją Panchenko.

Po wznowieniu gry samobója zaliczył Ajdov, który po interwencji białoruskiego bramkarza po uderzeniu Doumbii został nabity piłką, a ta wpadła do siatki. W 81. minucie wprowadzony chwilę wcześniej, Vitinho strzałem z dystansu doprowadził do końcowego wyniku 4:1.