W środę „Sport Bild” poinformował, że Robert Lewandowski może przenieść się do z Borussii Dortmund do Bayernu Monachium. Oba kluby szybko zdementowały te informacje. Zrobił to również trener BVB Jürgen Klopp.

– Nie ma takiej możliwości. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie. Jakbym miał oceniać wszystkie tego typu plotki, to nie miałbym czasu na prowadzenie zespołu – zaprzeczył niemiecki szkoleniowiec w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

Klopp przyznał również, że jest zachwycony formą prezentowaną przez reprezentanta Polski. – Od początku wiedziałem, że w przypadku Roberta sprowadziliśmy piłkarza o wielkiej klasie. W tym sezonie wszystkim udowodnił, że mieliśmy rację tak go oceniając. Teraz jestem jego największym kibicem – stwierdził Niemiec.

Szkoleniowiec odniósł się również do sytuacji Jakuba Błaszczykowskiego. – To, co Kuba mówił kilka miesięcy temu teraz nie ma znaczenia. W ostatnich meczach rundy jesiennej oraz w trakcie przygotowań udowodnił, że jest dla Borussii Dortmund bardzo ważnym zawodnikiem – powiedział trener BVB.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.