Andrzej Sławomir Kleczkowski sezon 2012/2013 zakończył z 22 bramkami na koncie. W meczu ostatniej kolejki Highland Football League Polak zdobył 20. ligowe trafienie, a jego Huntly wygrało 3:2 (1:2) z Nairn County.

Napastnik rozpoczął od pierwszych minut, a drugi z Polaków – Łukasz Jarosiewicz nie znalazł się w meczowej kadrze. Goście objęli prowadzenie w 5. minucie. Z ostrego kąta do siatki trafił Conor Gethins. W 18. minucie dzięki samobójczej bramce Paula Macleoda Huntly wyrównało stan rywalizacji.

W 32. minucie na listę strzelców ponownie wpisał się Conor Gethins. Napastnik pewnie wykorzystał rzut karny.  Gospodarze rozegrali bardzo dobre ostatnie pół godziny. Najpierw do remisu doprowadził Russell Guild, a w 70. minucie wygraną zapewnił polski snajper.

Kleczkowski jest najlepszym strzelcem swojej drużyny. Zdobył w tym sezonie 22 bramki. 20 razy trafiał w lidze, jednego gola strzelił w Evening Express Aberdeenshire Cup. Ma na koncie także jedno trafienie w Pucharze Szkocji.