fortuna

Kieszek jednak nie trafił do SC Olhanense

Tydzień temu blog Pronunciadodragao.blogspot.com poinformował, że Paweł Kieszek rozwiązał kontrakt z FC Porto i związał się umową z SC Olhanense. Tak się jednak nie stało i Polak nadal jest bramkarzem „Smoków”.

Jak donoszą portugalskie media, 28-latek starał się zakończyć swoją współpracą z mistrzami Portugalii, jednak działacze nie wydali na to zgody. Teraz najbardziej prawdopodobne jest wypożyczenie polskiego golkipera.

Kieszkiem zainteresowały się dwa kluby grające w Liga Sagres – Vitoria Setubal i SC Olhanese, czyli ta drużyna, z którą Polak miał już podpisać kontrakt.

Trener Vitorii, José Mota, poszukuje klasowego bramkarza, dlatego zwrócił swoją uwagę na piłkarza, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w holenderskiej Rodzie Kerkrade.

Dla SC Olhanese polski zawodnik jest opcją rezerwową, gdyby zgody na przedłużenie wypożyczenia Brazylijczyka Fabiano, nie wydał jego obecny klub, czyli… FC Porto.

Kieszek niedawno zapowiedział, że chciałby w przyszłym sezonie reprezentować barwy „Smoków”, gdyby miał szansę na bycie numerem dwa. Na to się jednak nie zanosi i 28-latek najprawdopodobniej ponownie spędzi sezon w innym zespole.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.