Karpaty Lwów zremisowały w piątej kolejce Premier Lihi na wyjeździe z Czarnomorcem Odessa 1:1 (1:1). Jakub Tosik przebywał na boisku przez 57 minut, a w piątej minucie Polak został ukarany żółtą kartką.

Obie bramki padły w pierwszej połowie. Już w trzeciej minucie spotkania gospodarze objęli prowadzenie. Precyzyjnym strzałem wynik meczu na 1:0 otworzył Elis Bakaj w 3. minucie spotkania.

Już siedem minut później bramkę wyrównującą dla Karpat Lwów strzelił Lucas Perez Martinez z rzutu wolnego, którego wywalczył były gracz Lecha Poznań, Semir Stilić.

W drugiej połowie obie drużyny miały kilka dobrych okazji do strzelenia bramki, ale żaden z zawodników nie potrafił skutecznie wykorzystać swojej szansy. Drużyna Jakuba Tosika znajduje się obecnie na 11 pozycji z pięcioma punktami.