fortuna

Kamiński jednak trafi do Włoch?

Włoski dziennik „Corriere dello Sport” podał informację o tym, że Marcin Kamiński może w najbliższym okienku transferowym odejść z Lecha Poznań do klubu Serie A. Nie chodzi jednak o Palermo, które interesowało się młodym obrońcą latem.

Polskim stoperem interesuje się Lazio Rzym, które szuka następcy 29-letniego Diego Novarettiego, który nie spisywał się dobrze w stołecznej drużynie i najprawdopodobniej niebawem odejdzie. Rzymianie szukają więc tym razem kogoś młodszego, dobrze grającego lewą nogą. Jednym z takich graczy jest właśnie Kamiński, którego czwarty klub Serie A będzie brał pod uwagę w kontekście zimowych wzmocnień. Na szczycie listy życzeń Lazio jest jednak 22-letni Urugwajczyk Diego Polanta, gracz Genoi występujący obecnie na wypożyczeniu w rodzimym Nacionalu Montevideo.

Prócz Polenty i Kamińskiego „Biancocelesti” interesują się również Kevinem Wimmerem z FC Köln, Janikiem Vestergaardem z Hoffenheim, Martinem Hintereggerem z Red Bull Salzburg, Markiem Muniesą ze Stoke City oraz Ignasim Miquelem z Norwich City.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.