fortuna

Kamil Grosicki z szansami na pozostanie w Premier League!

Dziennikarze „Daily Mail” uważają, że Kamil Grosicki ma spore szansę, aby w przyszłym sezonie również występować w Premier League. Polak znalazł się w najlepszej „11” składającej się z tegorocznych spadkowiczów z Premier League.

Hull City w miniony weekend przegrywając 0-4 z Crystal Palace straciło już matematyczne szansę na utrzymanie w lidze i dołączyło do Middlesbrough i Sunderlandu. Dziennikarze Daily Mail postanowili z tej okazji zabawić się i wybrać najlepszą jedenastkę piłkarzy, którzy mają szanse na znalezienie nowego klubu w najwyżej klasie rozgrywkowej. Dobra gra reprezentanta Polski nie uszła uwadze angielskim mediom, które uzasadniły swój wybór pisząc o Grosickim, że jest energiczny i szybki. Przyczynił się do poprawy gry Hull, dzięki czemu bili się do końca o utrzymanie. Powinien być do kupienia za pięć milionów funtów. Największe zainteresowanie skrzydłowym Hull City wyraziło do tej pory powracające do Premier League Newcastle United.

Oto pełna „11” najlepszych spadkowiczów z Premier League wg. Daily Mail:

Jordan Pickford (Sunderland) – Calum Chambers (Middlesbrough), Harry Maguire (Hull City), Ben Gibson (Middlesbrough), Andy Robertson (Hull City) – Sam Clucas (Hull City), Marten de Roon (Middlesbrough), Adam Forshaw (Middlesbrough) – Duncan Watmore (Sunderland), Kamil Grosicki (Hull City), Jermain Defoe (Sunderland).

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.