W drugiej kolejce 2. Bundesligi Vfl Aalen przegrało w meczu u siebie z 1. FC Kaiserslautern 1:2 (1:2). Pełne 90 minut w barwach drużyny gości rozegrał Polak, Ariel Borysiuk. „Czerwone Diabły” zdobyły jak na razie 4 punkty.

W 17. minucie padła pierwsza bramka w meczu. W polu karnym jeden z zawodników z Aalen nadepnął na stopę Bunjaku’a, a ten chwilę później karnego zamienił na bramkę.

W 25. minucie spotkania w polu karnym Kaiserslautern sędzia dopatrzył się zagrania ręką przez Simunka i podyktował drugi już w tym meczu rzut karny. Strzał na bramkę zamienił Dausch. Znów był remis.

Chwilę przed przerwą bardzo ładną, prostopadłą piłkę od Idrissou otrzymał Bunjaku, wygrał pojedynek biegowy z bramkarzem po czym pokonał bramkarza.

Cały mecz w barwach gości rozegrał Ariel Borysiuk.