W rozegranym wczoraj sparingu pomiędzy 1.FC Kaiserslautern a Fulham Londyn padł remis 2:2 (2:1). W pierwszym składzie „Czerwonych Diabłów” wystąpił Ariel Borysiuk. Jedną z bramek strzelił były piłkarz Zagłębia Lubin, Ilian Micanski.

Bułgar trafił do siatki już w 10. minucie meczu. Sześć minut później było już 2:0 dla niemieckiego zespołu. W 21. minucie kontaktową bramkę dla Fulham strzelił Mladen Petrić, który ma za sobą występy w Bundeslidze.

W 74. minucie Anglicy doprowadzili do wyrównania. Gola na wagę remisu dla gości zdobył Petrić, dla którego było to drugie trafienie we wczorajszym spotkaniu. Borysiuk grał do 80. minuty, kiedy na boisku zmienił go Andrew Wooten.

1. FC Kaiserslautern – Fulham Londyn 2:2 (2:1)