fortuna

Kadra U-17 na turniej o Puchar Syrenki

Robert Wójcik ogłosił 18-osobową kadrę na międzynarodowy turniej o Puchar Syrenki, który odbędzie się w dniach 25-30 sierpnia. Do zawodów zostało powołanych czterech zawodników występujących za granicą.
 
Młodzieżowcy zmierzą się z reprezentacjami Łotwy, Norwegii, Macedonii, Szwecji, Irlandii Północnej, Belgii i Ukrainy. W kadrze U-17 szanse debiutu otrzyma zawodnik Borussii Dortmund, Mateusz Ostaszewski, który niedawno przebywał na konsultacji szkoleniowej w Grodzisku Wielkopolskim.
 
Powołany został także występujący od niedawna w drużynach juniorskich Chelsea, Hubert Adamczyk. Okazję do zaprezentowania się dostali także dwaj inni debiutanci w U-17 występujący wcześniej w U-16 Bartłomiej Żynel z FC Salzburg oraz Leon Jankowski z TSG 1899 Hoffenheim.
 
Kadra na turniej o Puchar Syrenki:
 
Mateusz Ostaszewski (Borussia Dortmund), Hubert Adamczyk (Chelsea FC), Paweł Kaczmarczyk, Przemysław Mystkowski, Dominik Prusaczyk, Jan Andrzejewski, Kamil Jóźwiak, Kacper Wojdak, Krystian Bielik, Mateusz Hołownia, Olaf Martynek, Patryk Dziczek, Marcin Listkowski, Kamil Wojtkowski, Bartłomiej Żynel (FC Salzburg), Ernest Dzięcioł, Leon Jankowski (TSG 1899 Hoffenheim), Adam Chrzanowski.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.