fortuna

Jeleń trenuje w Cieszynie i szuka nowego klubu

Ireneusz Jeleń po rozstaniu się z OSC Lille nadal pozostaje bez klubu. Zawodnik odrzucił w tym okienku transferowym wiele ofert, ponieważ czeka na lepsze. Piłkarz obecnie trenuje w swoim rodzinnym mieście – Cieszynie.

– W połowie przyszłego tygodnia będzie wiadomo, gdzie w kolejnym sezonie zagra Ireneusz Jeleń – mówi menedżer Polaka, Tomasz Kaczmarczyk.

– Polskim napastnikiem interesowały się kluby tureckie, rosyjskie, ukraińskie, cypryjskie, a także występujący w amerykańskiej MLS Columbus Crew. Ireneusz odrzucił wszystkie te propozycje i zapoznaje się z kolejnymi. Jest zawodnikiem bez kontraktu i nie obowiązuje go okienko transferowe. Najprawdopodobniej w połowie przyszłego tygodnia podejmie decyzję. Aktualnie trenuje w Cieszynie – dodaje Kaczmarczyk.

W latach 2006-11, Jeleń występował w AJ Auxerre, do którego trafił z Wisły Płock. W barwach tego zespołu rozegrał 140 meczów w Ligue 1, w których strzelił 48 goli. Ostatni sezon spędził w OSC Lille, w którym wystąpił w 13 spotkaniach ligowych i tylko raz trafił do siatki.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.