W ostatnich dniach o Ireneuszu Jeleniu było głośno w kontekście odejścia z OSC Lille. Jak w rozmowie z serwisem UEFA.com zapewnia napastnik, w zimowym oknie transferowym nie zamierza zmieniać klubu.

– Nie zamierzam odchodzić z Lille. Najwcześniej zmienię klub latem, choć i to nie jest pewne, bo jeżeli wiosnę będę miał udaną, to przecież niewykluczone, że przedłużę umowę z obecnym pracodawcą. Do polskiej ligi w najbliższym czasie wracać nie zamierzam. Mam inne oferty, również Francji, ale skorzystam z nich tylko wtedy, gdy nie wyjdzie mi w Lille – przyznał polski piłkarz.

Dodatkowo napastnik podsumował pierwszą część sezonu w swoim wykonaniu oraz powiedział o swoich prognozach na rundę wiosenną.

– „Nikt tu nie wymagał ode mnie cudów już na samym początku. Tak naprawdę zarówno ja, jak i klub, wiemy, że wiosna będzie rundą prawdy. I dla mnie, i dla Lille. Ja mam poważny zamiar zagrać na EURO 2012 i wiem, że aby dostać szansę, muszę wiosną „odpalić”. I wszystko temu podporządkowuję – powiedział Jeleń.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.