Jak donosi „Przegląd Sportowy” właściciel Polonii Warszawa Józef Wojciechowski rozważa pozyskanie napastnika OSC Lille Ireneusza Jelenia. Jak zapewnił menedżer piłkarza, były zawodnik Auxerre nie zamierza zmieniać klubu.

– Mówimy nie tylko o Brożku, ale także o Ireneuszu Jeleniu. To są piłkarze, którzy siedzą w swoich klubach na ławkach rezerwowych, a na pewno chcieliby zagrać na Euro, więc taka opcja powinna być dla nich atrakcyjna – powiedział Wojciechowski w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

Te doniesienia szybko zdementował menedżer Jelenia, Tomasz Kaczmarczyk, który na łamach portalu 2×45.com.pl zapowiedział, że napastnik nie zamierza opuszczać Lille.

– Włodarze mistrzów Francji nie wyobrażają sobie, żeby Jeleń miał gdziekolwiek odchodzić zimą. Są zadowoleni z jego postawy i oczekują, że po okresie aklimatyzacji w nowym zespole, w rundzie wiosennej będzie czołową postacią drużyny
– przyznał Kaczmarczyk.

– Nie widzę najmniejszych szans na odejście Irka w najbliższym okienku. Nie tylko do Polonii, ale w ogóle. Regularnie rozmawiam z działaczami Lille, cały czas trzymam rękę na pulsie. Na teraz prawdopodobieństwo odejścia Jelenia zimą jest równe zeru, a już tym bardziej do Polski. Wierzę, że przed nim jeszcze kilka dobrych lat gry w ligach lepszych od Ekstraklasy – dodał menedżer Ireneusza Jelenia.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.