fortuna

Jeleń nie trafi do Polonii

Jak donosi „Przegląd Sportowy” właściciel Polonii Warszawa Józef Wojciechowski rozważa pozyskanie napastnika OSC Lille Ireneusza Jelenia. Jak zapewnił menedżer piłkarza, były zawodnik Auxerre nie zamierza zmieniać klubu.

– Mówimy nie tylko o Brożku, ale także o Ireneuszu Jeleniu. To są piłkarze, którzy siedzą w swoich klubach na ławkach rezerwowych, a na pewno chcieliby zagrać na Euro, więc taka opcja powinna być dla nich atrakcyjna – powiedział Wojciechowski w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

Te doniesienia szybko zdementował menedżer Jelenia, Tomasz Kaczmarczyk, który na łamach portalu 2×45.com.pl zapowiedział, że napastnik nie zamierza opuszczać Lille.

– Włodarze mistrzów Francji nie wyobrażają sobie, żeby Jeleń miał gdziekolwiek odchodzić zimą. Są zadowoleni z jego postawy i oczekują, że po okresie aklimatyzacji w nowym zespole, w rundzie wiosennej będzie czołową postacią drużyny
– przyznał Kaczmarczyk.

– Nie widzę najmniejszych szans na odejście Irka w najbliższym okienku. Nie tylko do Polonii, ale w ogóle. Regularnie rozmawiam z działaczami Lille, cały czas trzymam rękę na pulsie. Na teraz prawdopodobieństwo odejścia Jelenia zimą jest równe zeru, a już tym bardziej do Polski. Wierzę, że przed nim jeszcze kilka dobrych lat gry w ligach lepszych od Ekstraklasy – dodał menedżer Ireneusza Jelenia.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.