fortuna

Jeleń coraz bliżej FC Nantes?

We wtorek portal transfering.pl poinformował, że Ireneusz Jeleń jest bliski podpisania kontraktu z grającym w Ligue 2, FC Nantes. Doniesienia te zostały potwierdzone przez francuską stronę foot123.fr.

Dziennikarze tej witryny uważają, że Polak jest głównym celem transferowym „Kanarków”, których właścicielem jest polski biznesmen, Waldemar Kita. Strzelec 49 goli we francuskiej ekstraklasie ma zastąpić Damiena Le Talleca, który odszedł do Howerły Użhorod.

Tymczasem agent byłego reprezentanta Polski, Tomasz Kaczmarczyk, zdradził na łamach portalu 2×45.com.pl, że obecnie nie istnieje temat przenosin jego klienta do drużyny grającej na zapleczu Ligue 1.

– Na razie nie ma takiego tematu. Obecnie nic nie wskazuje na transfer do Nantes, ale nie mogę panu powiedzieć, że na pewno nigdy się to nie stanie, bo w życiu czasem wiele potrafi się zmienić. Ostatnio zadzwonili do mnie z klubu, w którym jeszcze trzy tygodnie temu zapewniali, że Irek ich nie interesuje, więc jak widać, wszystko możliwe – przyznał Kaczmarczyk.

Zawodników, którzy nie posiadają przynależności klubowej, nie obowiązuje okienko transferowe i mogą podpisać kontrakty nawet po jego zamknięciu. Jeżeli Jeleń będzie jednak zwlekał zbyt długo ze znalezieniem nowego pracodawcy, może mieć problemy z wywalczeniem miejsca w pierwszym składzie nowego zespołu.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.