Artur Jędrzejczyk rozegrał 90 minut w dzisiejszym spotkaniu i został ukarany żółtą kartką w 48. minucie. Jego FK Krasnodar zremisował na wyjeździe z FK Rostów 2:2 (1:1). To było jego drugie spotkanie w rosyjskiej lidze.

Pierwsza bramka wpadła już w 17. minucie. Zdobył ją klub polskiego obrońcy, a dokładnie Márcio Nuno Ornelas Abreu. Dwie minuty później do remisu doprowadził Timofey Kalachevł. Następna bramka padła dopiero w drugiej połowie. Rzut karny na bramkę w 49. minucie zamienił Artem Dzyuba i wyprowadził FK Rostov na prowadzenie. Dwie minuty przed zakończeniem podstawowego czasu gry do remisu doprowadził Wanderson i dał jeden punkt swojej drużynie.