fortuna

I edycja typera. Wygraj koszulkę kadry!

W newsie o drugiej rocznicy serwisu ePilka.pl poinformowaliśmy, że na łamach naszej strony zostanie przeprowadzony typer z nagrodami. Dotrzymaliśmy słowa i chcemy Was zaprosić do udziału w zabawie!

Jesteśmy jedyną witryną, której główną tematyką są poczynania polskich piłkarzy grających w klubach zagranicznych, dlatego postanowiliśmy, że w naszym konkursie, typowane będą wyniki właśnie drużyn, w których występują nasi rodacy.

Co tydzień wylosujemy dziesięć zespołów, których wyniki spotkań będą musieli przewidzieć uczestnicy zabawy. W związku z tym, że wielu Polaków gra w klubach, które w naszym kraju nie są za bardzo popularne, dlatego drużyny zostaną podzielone na dwie grupy.

W pierwszej znajdą się zespoły z najbardziej znanych lig, takich jak np. Premier League, Bundesliga. W drugiej, kluby z „egzotycznych” rozgrywek, takich jak azerska Unibank Premyer Liqası czy łotewska LMT Virslīga.

Aby wziąć udział w naszym typerze, wystarczy posiadać konto w naszym serwisie. Osoby, które jeszcze nie zarejestrowały się na naszej stronie, mogą to zrobić tutaj.

Podstrona, na której odbędzie się konkurs, znajduje się tutaj. Aby rozpocząć typowanie, wystarczy kliknąć na wybrany mecz, wpisać typowany przez siebie wynik i zatwierdzić przyciskiem typuj.

Za poprawne wytypowanie zwycięzcy spotkania lub remisu, użytkownik otrzymuje 1 punkt. Dodatkowe dwa można uzyskać, jeżeli bezbłędnie przewidzi się wynik danego meczu. Tak więc maksymalnie można otrzymać 3 punkty za jedno spotkanie.

Konkurs rozpocznie się 17 września. Od tego dnia możecie typować mecze 1. kolejki naszego typera, które odbędą się 22 i 23 września. Ostatnia kolejka konkursu odbędzie się 23 grudnia, natomiast dzień później zostaną ogłoszone oficjalne wyniki.

Nie zapomnieliśmy również o nagrodach dla osób, które osiągną najwyższe miejsca w naszej zabawie. Zwycięzca typera otrzyma koszulkę reprezentacji Polski, którą ufunduje sklep internetowy Neosport.pl. Wynagrodzone zostaną także miejsca 2. i 3.

Przydatne linki:

Typowanie meczów
Klasyfikacja typera

Sponsor nagród w konkursie typera:

neosport

 

Główna nagroda dla zwycięzcy typera:

koszulka
Koszulka reprezentacji Polski

 

Nagroda za II miejsce:

frotka

Frotka Nike + kubek z logiem ePilka.pl

 

Nagroda za III miejsce:

frotka

Frotka Nike

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.