W spotkaniu dwóch najsłabszych zespołów 2. Bundesligi Arminia Bielefeld podejmowała na własnym stadionie Energie Cottbus. Konfrontacja zakończyła się zdecydowanym zwycięstwem zespołu gości, który zachował szanse na utrzymanie.

Piąty występ od momentu wypożyczenia z FC Koeln w barwach Arminii zaliczył młodzieżowy reprezentant Polski, Kacper Przybyłko. Polak rozpoczął mecz z ławki rezerwowych pojawiając się na murawie dopiero w 78. minucie zmieniając Toma Schütza.

Polskiemu napastnikowi wystarczyły dwie minuty, aby wpisać się na listę strzelców. Przybyłko wyrównał stan dzisiejszej rywalizacji na 1:1. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że gra się do ostatniej minuty spotkania. Goście dwa zwycięskie trafienia zdobyli już po dziewięćdziesiątej minucie.