W spotkaniu 3. rundy Pucharu Ligi Szkockiej Falkirk FC pokonał Heart of Midlothian FC 4:3. W drużynie gości od 31. minuty grał Adrian Mrowiec.

Gospodarze objęli prowadzenie w 13. minucie po golu Marka Stewarta. W 26. minucie obrońca Heart Craig Thomson został ukarany czerwoną kartką. Trener Jim Jefferies postanowił załatać dziurę w defensywie i pięć minut później na boisku pojawił się Adrian Mrowiec, który zmienił Caluma Elliota.

W 41. minucie Carl Finnigan podwyższył prowadzenie Falkirk. Gościom w ciągu jedenastu minut udało się odwrócić losy spotkania i wyjść na prowadzenie. W 67. minucie z karnego trafił Kevin Kyle, w 74. minucie bramkę strzelił Suso Santana, a cztery minuty później bramkarza ponownie pokonał Kevin Kyle.

Gospodarze nie odpuszczali i dwie minuty później Ryan Flynn wyrównał wynik meczu. W 90. minucie bramkę na wagę trzech punktów dla Falkirk strzelił Mark Stewart.

Drugi Polak w barwach Heart – Dawid Kucharski nie znalazł się w kadrze meczowej.

Falkirk FC – Heart of Midlothian FC 4:3